22 14 14 90 mail@montebello.no

Montebello Diagnostics AS

Telefon / Fax

Telefon: 22 14 14 90
Fax: 22 14 44 90

Send oss e-post

Besøk oss

Montebello Diagnostics AS
Ole Deviks vei 16A, 0666 OSLO

Våre medarbeidere


Mika Sødeberg

930 52 876
mika@montebello.no
Daglig leder

Arnhild Stensrud

930 64 411
arnhild@montebello.no
Fagavdeling, diagnostiske tester

Bente Hovland Carlson

997 05 021
bente@montebello.no
Fagavdeling, diagnostiske tester

Lene Hult

901 95 820
lene@montebello.no
Fagavdeling, diagnostiske tester

Ingrid Frivold Brobakk

414 62 080
ingrid@montebello.no
Fagavdeling, diagnostiske tester

Marit Synnøve Moltubakk

938 25 519
marit@montebello.no
Produktspesialist

Alf Gervin

408 78 689
alf@montebello.no
Administrasjon

Thomas Kristiansen

Tlf: 479 15 853
thomas@montebello.no
Logistikk og innkjøp

Har du noen spørsmål til oss eller ønsker at vi skal kontakt deg?

11 + 13 =